Dekorta

Jedná sa o vysokokvalitné produkty vyrobené z kremičitého vlákna. Dekorta je prírodný produkt, ktorý je trvanlivý, odolný voči poškodeniu , roztrhnutiu a má výstužové vlastnosti, znižujúce náklady na údržbu nových a existujúcich interiérových stien. Náklady na životnosť Dekorty sú extrémne nízke, pretože môže byť viacnásobne premaĺovaná , pričom stále zostáva zachovaný jej pôsobivý trojrozmerný vzhľad a celistvosť. Využitie nájde v širokom spektre interiérov, od domácností, cez rezidencie, kancelárske a komerčné priestory , až po frekventované interiéry, kde je vyžadovaná vysoká odolnosť, hygienická nezávadnosť a nehorľavosť.

Prečo DEKORTA?

Pre jej univerzálnosť,údržbu dekoratívný efekt a všestrannosť na každý materiál. Jej jedinečnosť ju predurčuje použiť aj na miesta kde iné tapety zlyhávajú. Dokáže jedinečným spôsobom,ukryť nešťastné šedé umakartové jadro tak, že si Vaša návšteva bude myslieť "aké veľké peniaze ste vyhodiliza prestavanie jadra". Napríklad nalepením vzoru Tehla Rustikal a následným pretretím dostane vaše umakartové jadro do úplne inej dimenzie a bez neporiadku, všade prítomného prachu, motajúcich sa murárov,a to všetko za prijateľnú cenu.
Praskliny ktoré sa objavujú na stene, či strope rok čo rok, nemajú pri Dekorte žiadnu šancu. Stalo sa vám, že stepracne vystierkovali a po čase ste ich tam videli ako sa pomaly ťahajú a zväčšujú a uvedomili ste si, že vaša námaha bola úplne zbytočná. Dekorta vám neposkytne takéto sklamanie. Praskliny už neuvidíte.
Hygienická, priedyšná, pretierateľná všetkými farbami a s univerzálnym  použitím.Male miestnosti vyžadujú menšie vzory a veľké miestnosti vyzerajú lepšie s veľkými vzormi alebo obrazmi Dekorty Art. Vzor a textúra Dekorty može dať verejným priestorom osobný vzhľad.Pre tvorivú dušu poskytuje Dekorta nekonečné možnosti osobnej dekorácie kombinovaním vzorov a motívov s farebným stvárnením .    Ukážky realizácií Dekorta

RUKA2 tzj montazdekorty putzgrand  farbenie ghn
 rolovaná Dekorta
 
  listová Dekorta   Dekorta Art obrazy
           
           

 

 

O nás

Spoločnosť sa venuje výrobe ľahkých fasádnych a dekoračných obkladov Dekobrik a Dekorta. Pod názvom Obifon sa rovnako venuje aj akustickým riešeniam. Viac informácií nájdete na adrese www.obifon.sk

Predaj

OBIFON s.r.o - Jana Ondrušíková
Telefón: +421 045 68 57 282
Mobil: 0903 804 096

Kontaktné informácie

Adresa: Železničný rad 14, 96801 Nová Baňa
Otváracie hodiny - Po - Pi = 7:00 - 15:30