250
DEKOBRIK Kameň oblý farba granit
DEKOBRIK Kameň remienkový farba Granit
Kameň rovný Golem Kalcit
Kameň rovný Golem Kalcit
Aplikácie Dekobriku na kozuby
Kameň oblý zlatý onyx
DEKOBRIK Kameň oblý farba granit
Kameň oblý zlatý onyx
Kameň oblý zlatý onyx
Kameň rovný farba zlatý onyx
Remienkový obklad farba zlatý onyx
DEKOBRIK Kameň remienkový farba Bridlica
DEKOBRIK Kameň oblý farba Granit
Typy a farby kameňa DEKOBRIK
Dekobrik Kameň

Dekobrik Kameň

Kamenný obklad vo forme plátov alebo prvkov na imitácie  kamenných stien. Používa sa na zvýraznenie jednotlivých stien v interiéri i exteriéri, kde sa vyžaduje vzhľad klasického kamenného muriva. V exteriéri sa obklad používa ako konečná vrstva muriva namiesto omietok pri klasickej výstavbe alebo pri zatepľovaní stavby kontaktným zatepľovacím systémom. Váha obkladu je cca 4kg/m2.  Vhodný je najmä na sokle, oplotenia a fasády  ale aj drobnu archotektúru ako kozuby. Rozmery plátu sú cca 1x0,5m pri hrúbke kameňov cca 2-4mm podľa typu. Odporúčame vám prezrieť si všetky varianty Dekobrik Tehla a farebné prevedenia, v ktorých sa vyrába. Oproti variante Tehla sa kameň vyznačuje aj väčším množstvom ponúkaných tvarov kameňa. Pre šikovných ponúkame aj návod na montáž.

Opis výrobku


Varianty obkladu Dekobrik Kameň

DEKOBRIK Kameň varianta plát (mriežka)

Mriežka je na jednej strane formátovaná aby bolo možné nadpájať jednotlive listy ku sebe. Tak isto uloženie kameňov umožňuje spájanie jednotlivých plátov zasunutím do seba.Materiál kameňov je z polymer maltových zmesí čo zaručuje ich životnosť a dáva im ohybnosť pri vyšších teplotách. Viac informácií nájdete v sekcii Varianty.

 

 DEKOBRIK  Remienkový 

Remienkový obklad pláty je predpripravený plát z pásikov remienkového obkladu . Rozmer plátu je 1x0,5m s okrajmi zasúvateľnými do seba. Zistite viac o produkte.

 

DEKOBRIK  Varianta Solo

Tvarované kusy kameňa hrubke 3-4mm s kamenným povrchom a farbe kameňa podľa vzorkovníka. To je varianta Dekobriku "Solo". Zistite viac o produkte.

 


Tvarové varianty kameňov

Kameň oblý Golem - Parma

Kameň oblý - Torino

Kameň oblý veľký - Udine

Remienkový kameň

Kameň rovný Golem - Bologna

Kameň rovný - Milano

Kameň rovný veľký - Janov

Kameň štiepaný - Verona

Kameň rovný Golem - Pisa


DEKOBRIK Kameň je vhodný na povrchovú úpravu plôch a stien ,kde potrebujeme dosiahnuť vzhľad kamenného muriva. Jedná sa o steny fasád,interierov,oplotenia,soklov jednoducho všade tam ,kde teplo lamennej steny oživí priestor a dodá mu jedinečný vzhľad. Jeho výhodou  je jeho nízka hmotnosť, čo umožňuje aplikáciu aj na zatepľovací systém. Pokiaľ sa týka materiálu povrchov lepených stien sú vhodne takmer všetky pevné povrchy,ktoré nepodliehaju teplom alebo vlhkosťou vačším objemovým zmenám. Dekobrik sa lepí hydraulickým stavebným lepidlom na zateplovacie systémy,ktoré vyžaduje povrchovu pevnost podkladu a objemovú stalosť. Nedoporučujeme preto lepiť obklad na drevovláknité alebo OSB dosky vystavené priamo exteriérovým podmienkam ani kovove plochy alebo priamo na penový polystyrén.

Nový prefabrikovaný plát na vdýchnutie tehlového /kamenného/ vzhľadu Vašim stenám... 

O nás

Spoločnosť sa venuje výrobe ľahkých fasádnych a dekoračných obkladov Dekobrik a Dekorta. Pod názvom Obifon sa rovnako venuje aj akustickým riešeniam. Viac informácií nájdete na adrese www.obifon.sk

Predaj

OBIFON s.r.o - Jana Ondrušíková
Telefón: +421 045 68 57 282
Mobil: 0903 804 096

Kontaktné informácie

Adresa: Železničný rad 14, 96801 Nová Baňa
Otváracie hodiny - Po - Pi = 7:00 - 15:30