250
DEKOBRIK Kameň oblý farba granit
DEKOBRIK Kameň remienkový farba Granit
Kameň rovný Golem Kalcit
Kameň rovný Golem Kalcit
Aplikácie Dekobriku na kozuby
Kameň oblý zlatý onyx
DEKOBRIK Kameň oblý farba granit
Kameň oblý zlatý onyx
Kameň oblý zlatý onyx
Kameň rovný farba zlatý onyx
Remienkový obklad farba zlatý onyx
DEKOBRIK Kameň remienkový farba Bridlica
DEKOBRIK Kameň oblý farba Granit
Typy a farby kameňa DEKOBRIK
Dekobrik Kameň

Dekobrik Kameň

Kamenný obklad vo forme plátov alebo prvkov na imitácie  kamenných stien. Používa sa na zvýraznenie jednotlivých stien v interiéri i exteriéri, kde sa vyžaduje vzhľad klasického kamenného muriva. V exteriéri sa obklad používa ako konečná vrstva muriva namiesto omietok pri klasickej výstavbe alebo pri zatepľovaní stavby kontaktným zatepľovacím systémom. Váha obkladu je cca 4kg/m2.  Vhodný je najmä na sokle, oplotenia a fasády  ale aj drobnu archotektúru ako kozuby. Rozmery plátu sú cca 1x0,5m pri hrúbke kameňov cca 2-4mm podľa typu. Odporúčame vám prezrieť si všetky varianty Dekobrik Tehla a farebné prevedenia, v ktorých sa vyrába. Oproti variante Tehla sa kameň vyznačuje aj väčším množstvom ponúkaných tvarov kameňa. Pre šikovných ponúkame aj návod na montáž.

Opis výrobku


Varianty obkladu Dekobrik

DEKOBRIK Kameň  varianta plát podklad Mesh (mriežka)

onyxkamenrovnyvelky
Mriežka je na jednej strane formátovaná aby bolo možné nadpájať jednotlive listy ku sebe. Tak isto uloženie kameňov umožňuje spájanie jednotlivých plátov zasunutím do seba.Materiál kameňov je z polymer maltových zmesí čo zaručuje ich životnosť a dáva im ohybnosť pri vyšších teplotách. Viac informácií nájdete v sekcii Varianty.

 

DEKOBRIK  Remienkový varianta pásky

remienok kusy
Remienkový obklad pásky sa skladá z jednotlivých pásikov o rôznej hrúbke a rôznej farbe. Rozmer pásikov je štandartne 220x58mm pričom môže byť aj iný. Vhodné ako interiérový a po úprave aj exteriérový  obklad ktorý pôsobí veľmi moderne. Viac informácií nájdete v sekcii Varianty.

 

 

DEKOBRIK  Remienkový  varianta pláty

remobkladbridlicat
Remienkový obklad pláty je predpripravený plát z pásikov remienkového obkladu . Rozmer plátu je 1x0,5m s okrajmi zasúvateľnými do seba.  Varianty.

 

DEKOBRIK  Varianta Hobby

hobby-web
Pláty o rozmeroch 1x0,5m a hrubke 3-4mm s kamenným povrchom a farbe kameňa podľa vzorkovníka. To je varianta Dekobriku "Hobby". Materiál plátu je termoplastický čo znamená že pri teplotá ch od 15 stupňov je možné ho formátovať. Váha jedného plátu je cca 3 kg a pri premyslenom vyrezávaní tvarov dostaneme s neho takmer 0,5m2 obkladu. Výhodou variantu Hobby sú tvary jed. kameňov podľa želania zhotoviteľa.  Viac informácií nájdete v sekcii Varianty.


Tvarové varianty kameňov

kamenrovny kamenrovnyvelkyBW kamenrovnygolemBW kamenremienkovy
kameň rovný 
/Milano/
kameň rovný veľký /Janov/  aj ako Solo kameň rovný Golem /Bologna/ aj ako Solo kameň remienkový
/Florencia/ aj ako Solo
novykamenobly072012  kamenobly-velky-lamany kamenoblygolemBW kamenoblystiepanybw
kameň oblý 
 /Torino/
kameň oblý veľký
/ Udine/
kameň oblý golem
 /Parma/  aj ako Solo
kameň štiepaný
/Verona/

O nás

Spoločnosť sa venuje výrobe ľahkých fasádnych a dekoračných obkladov Dekobrik a Dekorta. Pod názvom Obifon sa rovnako venuje aj akustickým riešeniam. Viac informácií nájdete na adrese www.obifon.sk

Predaj

OBIFON s.r.o - Denisa Ivínová
Telefón: +421 045 68 57 282
Mobil: 0903 804 096

Kontaktné informácie

Adresa: Železničný rad 14, 96801 Nová Baňa
Otváracie hodiny - Po - Pi = 7:00 - 15:30