Remienkový obklad

Remienkový obklad

Remienkový obklad vo forme predpripravených plátov alebo samostatných pásikov.Vhodné ako interiérový obklad ktorý pôsobí veľmi moderne.Kamenný obklad vo forme plátov na imitácie  kamenných stien. Používa sa na zvýraznenie jednotlivých stien v interiéri, kde sa vyžaduje vzhľad klasického kamenného muriva. V exteriéri sa obklad používa ako konečná vrstva muriva namiesto omietok kontaktným zatepľovacím systémom. Vhodný je najmä na sokle, oplotenia a fasády  ale aj drobnu archotektúru ako kozuby .  Rozmery plátu sú cca 1x0,5m pri hrúbke kameňov cca 2-5mm podľa typu.

Opis výrobku

 Remienkový obklad sa skladá z jednotlivých pásikov o rôznej hrúbke a rôznej farbe. Rozmer pásikov je štandartne 220x58mm pričom môže byť aj 220x35mm . Materiál z ktorého sa pásky vyrábajú je polymérmaltová zmes s kremičitým pieskom odolná pôsobeniu vody a klimatických podmienok. Pre zjednodušenie montáže sa remienkový obklad vyrába štandartne ako plát.ktorý má rozmer 1x0,5m,pričom jednotlivé pláty sa do seba zasúvajú pri montáži do naneseného lepidla.Paiky sú nalepené na perlinke,ktorá pri lepení do cementového lepidla spevňuje je ho povrch. Pre tých,ktorí majú viac času je možné dodať obklad aj ako jednotlivé pásky.
Obklad sa vyrába v rôznych farbách podľa vzorkovníka.

size6
Dve veľkosti remienkového obkladu

O nás

Spoločnosť sa venuje výrobe ľahkých fasádnych a dekoračných obkladov Dekobrik a Dekorta. Pod názvom Obifon sa rovnako venuje aj akustickým riešeniam. Viac informácií nájdete na adrese www.obifon.sk

Predaj

OBIFON s.r.o - Jana Ondrušíková
Telefón: +421 045 68 57 282
Mobil: 0903 804 096

Kontaktné informácie

Adresa: Železničný rad 14, 96801 Nová Baňa
Otváracie hodiny - Po - Pi = 7:00 - 15:30