Kameň Solo a Hobby

Kameň Solo a Hobby

Okrem plátov DEKOBRIKU ,kde jednotlivé kamene sú už nanesené na perlinke vyrábame variantu Dekobriku pod názvom Hobby a Solo. Prečo Hobby? Pretože dostávate farebný a povrchovo tvarovaný plát Dekobriku v hrúbke3-5mm. Z tohto plátu nožom vyrezávate vhodné tvary kameňa,ktoré kladiete do naneseného tmelu. Výhodou takehoto lepenia je individuálny prístup vytvárania kamennej steny, kde nie ste zviazaní tvarom Dekobrikového plátu, ale vytvárate vlastné stvárnenie danej steny.Toto riešenie je časovo náročnejšie ale dáva Vám slobodu pri stvárnení typu a velkosti kameňov na stene. V prípade Kameň Solo získate predom napílené kusy, ktoré skladáte buď podľa prednastaveného vzorca alebo podľa vlastného vkusu. Vo výsledku získate originálnu kameň imitujúcu stenu.

Opis výrobku

 DEKOBRIK  Kameň Hobby 

Pláty o rozmeroch 1x0,5m a hrubke 3-4mm s kamenným povrchom a farbe kameňa podľa vzorkovníka. To je varianta Dekobriku Hobby. Materiál plátu je termoplastický čo znamená že po nahriatí je možné ho ohýbať alebo formátovať.Váha jedného plátu je cca 3 kg a pri premyslenom vyrezávaní tvarov dostaneme s neho takmer 0,5m2 obkladu. Varianta sa hodí pri imitácii kameňov o väčších rozmeroch. Možnosťou je imitácia mozaikovej steny,kde vyrezávame kúsky rôznych tvarov. Prevedenia nájdete v sekcii Varianty.

 

DEKOBRIK  Kameň Solo

V balení nájdete pláty naformátované na tri rôzne veľkosti. Ich postupním striedaním pri skladaní získate originálny vzor vašej steny. Jednotlivé kusy majú vždy výšku 20cm a šírku od 10 do 40cm. Viac informácií nájdete v sekcii Varianty.

 

DEKOBRIK  Kameň Solo Roma

Dekobrik Kameň Solo je okrem rovného kameňa možné získať aj v prevedení Roma.

O nás

Spoločnosť sa venuje výrobe ľahkých fasádnych a dekoračných obkladov Dekobrik a Dekorta. Pod názvom Obifon sa rovnako venuje aj akustickým riešeniam. Viac informácií nájdete na adrese www.obifon.sk

Predaj

OBIFON s.r.o - Jana Ondrušíková
Telefón: +421 045 68 57 282
Mobil: 0903 804 096

Kontaktné informácie

Adresa: Železničný rad 14, 96801 Nová Baňa
Otváracie hodiny - Po - Pi = 7:00 - 15:30